Купити пиломатеріали з дерева оптом і вроздріб у Києві. Наші професіонали допоможуть з підрахунком і вибором: +38(067)313-10-02. Пиломатеріали в Києві від виробника з доставкою.

Купити пиломатеріали з дерева

Дерев’яні будівельні матеріали використовуються дуже широко, особливо в сучасних умовах, коли турбота про екологічну безпеку вийшла на якісно новий рівень. Натуральне дерево і його похідні застосовуються в сучасному будівництві повсюдно, не залежно від кліматичного поясу. Їх виготовляють із цільного дерев’яного полотна, волокон різної форми, які склеюють або пресують, і деревної стружки, яка за відповідної сучасної обробки дає чудові якості виготовленому з неї будматеріалу.
Купить пиломатериалы из дерева
Сучасні технології дають змогу збільшити термін служби дерев’яних будматеріалів і розширити сферу їх застосування. З масиву дерева виготовляють такі матеріали, як брус, балка, дошка обрізна и необрізна дошка та інше. І хоча це фактично традиційні, давно використовувані будматеріали, сучасні способи обробки деревини дозволяють надати їм нових якостей. Тому дерев’яне домобудівництво, де найчастіше використовують будматеріали з масиву дерева, а також дерев’яні конструкції в деяких випадках з успіхом замінюють навіть камінь або бетон. В оздоблювальних роботах основними матеріалами з дерева є пиломатеріали та погонаж.

Види пиломатеріалів і сфера їх застосування

Пиломатеріали – це, як зрозуміло з визначення, продукти розпилювання, які поділяються на кілька основних видів, що мають свою назву.

Якщо круглий стовбур дерева один раз пропускається через циркулярні пили пилорами, на виході виходять необрізна дошка, яку ще називають лафет. У неї оброблені тільки дві площини. Звідси і назва.

Якщо пропиляні й площини, що залишилися, матеріал називається обрізним. Він має кілька класифікацій. Це може бути брус, обрізна дошка, дрібний брусок, струганий погонаж, до якого відносяться лиштва, плінтус, дошка для підлоги і терасна дошка, вагонка, блок хаус і т.д. Назву свою цей вид пиломатеріалів отримав від одиниці виміру кількості – погонного метра. Дерево, як вихідний матеріал для будівництва, широко застосовується для зведення будинків і для їхнього оздоблення. Перевага таких матеріалів полягає в тому, що теплоізоляційні та екологічні характеристики у них істотно вищі, ніж у цегли і бетону, а можливості конструктивних варіантів ширші. Крім того, краса натурального дерева робить будову естетично привабливішою. Пиломатеріали застосовуються як будівельний матеріал, так і оздоблювальний.

блок хаус
Блок хаус (сосна) 1с, 25х125х4000мм.

Купити Блок-хаус сосна 1с довжина 4,0 – 4,5 м, розміри 25х125 мм.
Купити блок хаус Київ

395.00 грн. Читати далі
Брус оциліндрований
Брус оциліндрований

Купити брус оциліндрований гуртом і вроздріб у Києві та області від виробника “Твій Будинок”.

Читати далі
купить вагонку, вагонка смерека
Вагонка двостороння (смерека) 1с, розміри 13х80 мм

Купити вагонку ЄВРО софтлайн смерека 1с, довжина 2,0-4,0 м, розміри 13х90 мм гуртом і вроздріб у Києві та області від виробника “Твій будинок”.

265.00 грн. Читати далі
Дошка палубна
Дошка палубна

Купити дошку палубну з дерева оптом і вроздріб у Києві

Читати далі