» » Брус оциліндрований

Брус оциліндрований

Купити брус оциліндрований гуртом і вроздріб у Києві та області від виробника “Твій Будинок”.

Опис

Дерево – один із найзручніших і найдовговічніших будівельних матеріалів. Колода легко обробляється, невибаглива до погодних умов і надає будові естетичного зовнішнього вигляду. Будівельна індустрія постійно вдосконалюється, відповідаючи зрослим сучасним вимогам до якості матеріалу, термінів зведення будинків, а також умов експлуатації житла.

Однак, як і багато століть тому, дерев’яне домобудівництво, як і раніше, займає провідне місце в індивідуальному житловому будівництві. Натуральна деревина цінується насамперед за екологічність, простоту обробки, хороші теплоізоляційні властивості та натуральність.

Переваги оциліндрованого бруса (колоди)

Серед переваг оциліндрувального бруса можна виділити такі:

  • Економічність
  • Менше щілин і тріщин
  • Естетичність
  • Екологічність
  • Точність при складанні

брус оцилиндрованный

Будівництво будинків з оциліндрованого бруса – найкраще рішення для тих, хто цінує гармонію з природою. Дерево, будучи натуральним матеріалом, втілює в місці проживання атмосферу здорового мікроклімату. Воно здатне зберігати тепло всередині вашого будинку під час зимових холодів, а влітку залишає його прохолодним.

Розміри оциліндрованого (оциліндрувального) бруса

Наше виробництво дає змогу виготовляти широкий розмірний ряд оциліндрованої колоди. Ми створюємо всі необхідні діаметри колоди (від 160 мм до 320 мм), які можна використовувати як при будівництві дерев’яних будинків і лазень, так і при спорудженні виробів малих архітектурних форм.

размеры оцилиндрованного бруса

Обирати діаметр оциліндрованого бруса безпосередньо залежить від призначення. Для будівництва будинків використовують оциліндрований брус діаметра 160-200 мм. Своєю чергою, будинки для постійного проживання зводять з оциліндрованої колоди діаметром не менше 220-240 мм, оскільки її властивості максимально адаптовані до білоруського осінньо-зимового періоду.

Етапи виробництва оциліндрованого бруса

Наявність власного виробництва в будівельній компанії – велика рідкість у сфері дерев’яного домобудівництва в Україні. Наша компанія – виняток. У нас сучасне виробництво, оснащене за останнім словом техніки. Завдяки цьому у нас завжди є високоякісна сировина, і ми без зволікання можемо підготувати комплект для вашого будинку.

Виробництво оциліндрованих колод ділиться на кілька етапів. При дотриманні всіх етапів технологічного процесу готовий продукт виходить високої якості: має ідеальну циліндричну форму, не деформується, менш схильний до утворення грибка і розтріскування.

На підготовчому етапі деревина береться із загального штабеля на місці вирубки, після чого доставляється на наше виробництво за допомогою власного лісовоза і спеціально навченого водія.

Потім слідує вторинне сортування, яке проводиться на наших виробничих лісах. Після цього матеріал проходить подвійний відбір і надходить на лінію попереднього оздоблення колод, де з нього знімають кору, усувають кривизну та звиси.

Після цього заготовка потрапляє на лінію оциліндрування. Там їй надається форма циліндра, вибирається поздовжній паз (для щільного з’єднання колод між собою в готовому виробі) і проводиться термічний розкрій.

Потім він обрізається за розміром і маркується. На цьому етапі створюється індивідуальний “конструктор” вашого майбутнього будинку відповідно до проектної документації.

Потім оциліндрована колода проходить фрезерування для оздоблення віконних і дверних прорізів і нарізку чверті для обсадного бруса.

Купити брус оциліндрований з дерева в Києві

Дерев’яний будинок з оциліндрованої колоди – це оптимальний варіант для заміського житла. Цей матеріал Ви можете без проблем придбати тут за ціною від виробника

Наші професіонали допоможуть з підрахунком і вибором: +38(067)313-10-02.