Внутрішнє і зовнішнє оздоблення будинку – завдання, з яким стикається кожен домовласник. Основними критеріями є естетичність, екологічність, теплоізоляція і відповідна вартість матеріалу. Всіма цими характеристиками володіє блок-хаус – оригінальна дерев’яна панель, що дає змогу виконати оздоблювальні роботи в новій будівлі та надати свіжого вигляду старій без знесення і перебудови.

Цей пиломатеріал використовується в будівництві для зовнішнього облицювання будинків, лазень і для внутрішнього облицювання приміщень різного призначення. Поверхня цієї плити схожа на колоду. Цей пиломатеріал дозволяє втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї.

Однак. це задоволення не з дешевих. Компанія “Твій Будинок” пропонує економний спосіб надати вашому будинку сучасний екологічний стиль.

Блок-хаус застосування в сучасному оформленні екстер’єру та інтер’єру

Сьогодні для зовнішнього покриття професіонали все частіше використовують блок-хаус дерев’яний – це оздоблювальна дошка, виготовлена з різних порід хвойних і листяних дерев, одна зі сторін якої має форму циліндричної колоди, завдяки чому під час оздоблення створюється враження дерев’яної споруди. У виробництві блокхауса, пропонованого нашою компанією, використовується деревина високої якості, без сучків і серцевини. Купить блок-хаус деревянный (сайдинг. вагонку) А ще, обшите таким блокхаусом (сайдингом) приміщення дає змогу зберегти неповторний аромат дерева, що створює особливу атмосферу і відчуття, що ви перебуваєте в справжньому дерев’яному будинку! Необхідно також відзначити легкість монтажу: блок-хаус Київ з’єднується за допомогою з’єднання шип-паз, що не викликає ніяких труднощів. У будь-якому випадку, ви завжди зможете проконсультуватися з нашими професіоналами тел.: +38(067)313-10-02

Цей спосіб оздоблення є одним із найсучасніших і екологічно чистих (є варіанти написання: блокхаус, блок хауз). У перекладі з англійської “blockhouse”. У країнах Заходу цим словосполученням називають каркасно-щитові будинки, такий вид найчастіше люблять використовувати в Канаді, Фінляндії, США. Оскільки ці будівлі там обшивають даним пиломатеріалом, який відмінно імітує оциліндровану колоду. Жителям сподобався такий зовнішній вигляд оздоблення, і виходячи з цього виріб отримав свою назву блок-хауса.

Загалом, цей продукт за своєю суттю можна порівняти з вагонкою, яка має плоску поверхню ззаду і опуклу передню поверхню. У зв’язку з цим сформувалася альтернативна назва: радіусна вагонка. На торцевих сторонах виконано нарізку шипа і паза. У процесі з’єднання двох сусідніх дощок відбувається їхнє вирівнювання, і шип йде до самого паза. Такий спосіб складання дозволяє монтувати дошку без наскрізних зазорів.

При впливі таких умов навколишнього середовища, як: сніг, дощ, туман, прямі сонячні промені в спекотний день, існує ймовірність набухання або висихання деревини. Тому саме ця конструктивна особливість блокхауса (шпунт і паз) дозволяє уникнути таких змін. Тобто, передбачувана зміна розмірів притаманна конструктивному виконанню. Тому використання цього виду продукції добре підходить не тільки для облицювання стін усередині будинку, а й для фасадних робіт під час будівництва та оздоблення різних об’єктів.

З яких порід дерева виробляють блок хауз?

З такої цільної деревини виготовляють якісну продукцію, що імітує колоду:

 • сосна;
 • ялина;
 • липа;
 • вільха;
 • кедр.

Липа – чудовий варіант для лазні. Попри високу температуру дерево сильно не нагрівається, отже обпектися не можна.

Кедр – підійде для зовнішніх і внутрішніх робіт. Ця деревина не має властивості тріскатися. З кедра виробляються речовини, які корисні для людей з порушеннями роботи легенів.

Вільха – є довговічною породою, яка стійка до високої вологості. З роками він не втрачає своїх первинних властивостей. Це вдале рішення для кімнат з високим рівнем вологості.

Сосна – найбільш поширений варіант. Вона має високу стійкість до вологи. Сосна має приємний сосновий аромат, який позитивно впливає на здоров’я, але не рекомендують для інтер’єрних робіт через високий вміст смоли.

Ялина – рекомендується для зовнішніх оздоблювальних робіт. Її щільність менша, ніж у сосни, що підвищує ризик гниття, тому дуже важливо використовувати спеціальні просочення для забезпечення тривалого терміну служби цього виду деревини. Однак, незважаючи на цей незначний недолік, ялина застосовується дуже часто. Причина – вона істотно дешевша, ніж інші використовувана деревина.

У виробничому процесі блок-хауз ділиться на певні сорти, такі як:

 1. “Екстра”, або сорт А – пиломатеріали з добре обробленою і струганою поверхнею, яка не потребує додаткової обробки під час експлуатації. Продукт характеризується ідеальною геометрією. На лицьовій і зворотній сторонах не допускаються механічні пошкодження (тріщини і відколи), кишені зі смоли, черв’ячні отвори, незакріплені вузли та обрізки. Цей сорт є найякіснішим і досить дорогим за ціною, тому його використання виправдане для облицювання елітних інтер’єрів і фасадів.
 2. “Класик”, або категорія AB – за основними характеристиками близький до класу “Екстра”, але на поверхні допускаються деякі незначні дефекти деревини: смоляні кишені до 3 мм, 1-2 світлі вузли, що не випадають.
 3. “Економ”, або ж сорт С, – пиломатеріали, поверхня яких допускає наявність дефектів деревини та обробки: 2-3 кишені смоли, тріщини на лицьовому боці, темні вузли, які випадають або не випадають, червоточини, дефекти стругання (не більше 50% від загальної площі). Такі панелі використовуються для обшивки допоміжних і побутових приміщень.

Виходячи з цього ціна блокхауса залежить від вище наведених характеристик. У нашому магазині ціна знаходиться в діапазоні від 165 до 258 грн за квадратний метр.

З якою метою застосуємо блок хаус?

Для внутрішніх стін рекомендується використовувати блок-хауз зменшеного діаметру (у цьому разі не погіршується візуально внутрішній простір приміщень, навпаки, кімната здається ще просторішою), а для зовнішніх стін, відповідно матеріал діаметрально більший для реалістичної імітації колоди. Використовується для:

 • для фасадних робіт зовні будинку, котеджу;
 • облицювання стін у житлових будинках;
 • альтанки та барбекю;
 • камінна, їдальня, вітальня;
 • ванна (листяні породи дерева) і кімнати відпочинку;
 • елементи ландшафтного дизайну, декоративні будівлі (колодязь, водяний млин);
 • відкриті дитячі майданчики, пісочниці;
 • паркани – як повна конструкція, так і панелі з прольотами між кам’яними стовпами;
 • садові навіси (для зберігання техніки, інструментів, майстерень).

Блок хаус, так само як і вагонка, виготовляється з цільного дерев’яного масиву. І так само має шип і паз. У процесі виготовлення готовий продукт проходить процедуру інтенсивної сушки, завдяки чому готова дерев’яна продукція має високі експлуатаційні властивості.

блок хаус

Блок-хаус це екологічний природний виріб, який зберігає всі позитивні властивості. Більш практичні вироби виходять із сосни, оскільки смола цієї породи створює природну гідроізоляцію, у зв’язку з чим збільшується термін експлуатації споруди.

 

Чому варто купувати блок-хаус?

Купити блок хаус пропонує безліч компаній у столиці. Але далеко не всі з них продають якісний продукт. Хороший блокхаус монтаж перетворює на легке заняття. Фахівці нашої компанії в якості своїх пиломатеріалів впевнені. Якби проводився конкурс Блок хаус Київ або навіть Блок-хаус Україна наше було б у числі переможців. Адже ми все робимо самі сушимо, зберігаємо і доставляємо всю продукцію на склад. При цьому всі передбачені технології витримуються.

Після того, як замовник каже “куплю”, він пробує знайти компроміс між якістю виготовлення композиції та ціною. Але й тут компанія “Твій Будинок” на висоті. Всі фото готових виробів на сайті відображають якість нашої деревопродукції, анітрохи їх не прикрашаючи. Тому жоден клієнт не йде розчарованим, якщо він вирішив купити блокхауз у нашому магазині або на складі. Ще одна технологічна новинка сучасності сайдинг блок хаус. Це імітація дерев’яного матеріалу із пластику та металу. Такий блок-хауз поєднує зовнішність натурального дерева із захисними властивостями штучних будівельних витратних матеріалів.

Попри ці переваги менеджери компанії “Твій Будинок” впевнені, ніщо не може замінити гарне дерево, якщо замовник планує придбати вироблені нами пиломатеріали. Саме це і хочеться замовнику, коли обирається оздоблення таким матеріалом. Адже аромат і надзвичайну атмосферу живого передати може тільки саме дерево.

Як розрахувати точну вартість блок-хауса?

У разі потреби ми зможемо допомогти найточніше розрахувати необхідну кількість продукції для задоволення Ваших потреб, а також доставити ваше замовлення на будь-який об’єкт Києва та області і будь-якої точки в Україні (Рівне, Львів, Луцьк, Дніпро, Одеса, Харків, Тернопіль, Полтава, Черкаси, Ужгород та ін.). ) Ми чекаємо вас на складах “Твій Будинок” з 8-30 до 17-00 за адресами: провулок Карельський 5 (м. Чернігівська), вул. Центральна 12 (м. Славутич). За попередньою домовленістю можемо організувати роботу і у вихідні дні.

блок хаус в ЛесИнвест

Для вашої зручності у нас працює власна служба доставки, яка доставить замовлений товар у будь-яку точку Києва та Київської області.

Виробнича фірма Твій Будинок пропонує будматеріали оптом і в роздріб зі складу в м. Києві. Наші контакти: Україна, м. Київ, провулок Карельський 5 (м. Чернігівська), вул. Центральна 12 (м. Славутич).

Ціна на блок-хаус в Твій Будинок

Наші професіонали допоможуть з підрахунком і вибором: +38(067)313-10-02. Купити блок хаус від виробника з доставкою.

товщинаширинадовжинасортціна за м. кв.
БЛОК — ХАУС СОСНА
45 мм175 мм4-4,5 мA-B520 грн
25 мм125 мм4-4,5 мA525 грн
25 мм125 мм4,0 мB442 грн

Поширені запитання в категорії блок-хаус

 • Яка ціна на блок - хаус у Твій Будинок?
  У Твій Будинок вартість блок-хауса становить від 165 до 258 грн. за метр квадратний.
 • Який найдешевший товар у категорії блок-хаус?

  Найдешевший товар у розділі: блок-хаус 2 сорт (сосна) довжина 4,0 – 4,5 м, 20х125 мм 165 грн. за квадратний метр.

 • Яка вартість доставки?

  Вартість доставки залежить від об’єму замовлення та міста України, до якого потрібно здійснити відправлення.

блок хаус
Блок хаус (сосна) 1с, 25х125х4000мм.

Купити Блок-хаус сосна 1с довжина 4,0 – 4,5 м, розміри 25х125 мм.
Купити блок хаус Київ

395.00 грн. Читати далі
Блок хаус 2 сорт. (сосна) довжина 4,0 м, 25х125 мм
Блок хаус 2 сорт. (сосна) довжина 4,0 м, 25х125 мм

Наші фахівці допоможуть з підрахунком і вибором блок-хауса.

335.00 грн. Додати в кошик