» » Термодерево ясень 20 мм. кв.м

Термодерево ясень 20 мм. кв.м

1150.00 грн.

“Термо” походить від грецького слова thermē (тепло, жар), застосовується до слів, які стосуються температури, або до матеріалу, який обробляється під впливом високих температур або заснований на використанні теплових ефектів.

Термодерево або термодеревина – це натуральний, екологічно чистий матеріал, модифікований завдяки термічній обробці, що має вищі якісно-технічні характеристики, ніж звичайна деревина.

Категорія:

Опис

Вихідним матеріалом для створення термодерева є деревина хвойних і листяних порід дерева, і на першому етапі, він сушиться до вологості 8-10%. Другий етап полягає в тому, що матеріал обробляється перегрітою водяною парою і нагрівається до температури 170-240˚С, після – знову сушка з видаленням зайвої вологи.

Для закріплення результату і зміни кольору по всій структурі матеріалу – знову поступове нагрівання від 140 до 200˚С і вище, залежно від компанії-виробника. Після всіх цих процедур, деревина змінюється на молекулярному рівні, відбуваються структурні та хімічні зміни завдяки випаровуванню таких речовин, як смоли, дьоготь, ефірні олії, віск; відбувається ущільнення матеріалу, також рівень вологості знижується до 3-4 %, тому термодерево є вологостійким і несхильним до гниття. Термодерево – це екологічно чистий продукт.

Властивості та переваги термодерева:

Довговічність – термін експлуатації продукції з термодеревини збільшується в 15-20 разів, порівняно зі звичайним деревом, це відбувається через те, що матеріал практично не схильний до різного роду негативних впливів навколишнього середовища.

Гігроскопічність – здатність вбирати воду знижується на 40-50%, тому термодерево не схильне до гниття і корозії, сохне воно в десятки разів швидше, а завдяки тому, що щільність деревини не пориста, а щільна, термодеревина не вбирає вологість з повітря.

Теплопровідність – на 20-25% нижча, ніж у звичайної деревини, і вироби з термодерева менше схильні до горіння, що істотно підвищує пожежну безпеку приміщення.

Стабільність – тангенціальна і радіальна стабільність збільшується в 15-25 разів і термодеревина зберігає свої геометричні розміри за будь-яких перепадів температури і вологості. Не деформується під час тривалої експлуатації, не розбухає і не всихає.
Зовнішній вигляд – термічно оброблена деревина дає можливість отримувати будь-які відтінки, незалежно від породи деревини. Також технологія виробництва термодерева дає змогу з недорогих порід деревини отримати матеріал, який має вигляд екзотичних порід або зістареного дерева.

Порівняно з перевагами термічно обробленої деревини, її недоліки настільки мінімальні, що практично непомітні. До них можна віднести той фактор, що під час обробки термодеревина має більшу крихкість, ніж натуральне дерево, і доводиться використовувати спеціальне високооборотне обладнання. Ще термодерево складніше піддається склеюванню завдяки тому, що має низький рівень вологості, однак цей недолік взагалі легко виправити, якщо використовувати клей на поліуретановій основі. Загалом, переваги використання термодеревини очевидні, а сфера застосування дуже широка.

Термодерево використовується в будівництві, зовнішньому і внутрішньому оздобленні житлових будинків і різних приміщень громадського призначення. З нього створюють різноманітні вуличні конструкції, будують мости, причали, а також використовують у ландшафтному дизайні, виготовляють меблі та музичні інструменти, підлоги, двері та вікна. Термодерево незамінне в оздобленні басейнів і прибасейних територій, терас і садових доріжок, облаштуванні інтер’єрів саун, лазень і ванних кімнат. Термодеревина – це саме той сучасний матеріал, який допоможе Вам втілити в життя будь-які дизайнерські рішення.

Купити термодерево в Києві та області, по Україні, термодошка, термопідлога, термовагонка, планкен, дошка, терасна дошка – Ціна від 650 грн. за кв.м.

Допоможемо і проконсультуємо вас з вибором термодерева: +38(096)722-00-26.