» » Монтажна рейка не стругана (хвоя) 2с, довжина 1,7-3,0 м, розміри 20х40 мм

Монтажна рейка не стругана (хвоя) 2с, довжина 1,7-3,0 м, розміри 20х40 мм

8.00 грн.

Купити Монтажна рейка не стругана хвоя 2с довжина 1,7 – 3,0 м, розміри 20х40 мм

Опис

Купити Монтажна рейка не стругана хвоя 2с довжина 1,7 – 3,0 м, розміри 20х40 мм

Купити монтажну рейку з дерева в Києві

Дерев’яна монтажна рейка використовується, як правило, при кріпленні вагонки або блок-хауса, при облаштуванні покрівлі, а також як самостійний матеріал. За допомогою рейок робиться дерев’яна обрешітка для монтажу пластикових, дерев’яних і навіть металевих матеріалів до горизонтальних і вертикальних поверхонь. Правильне застосування монтажної рейки як матеріалу дозволяє йому зберігати свої основні експлуатаційні характеристики тривалий час.

Якісні монтажні рейки володіють невеликою питомою вагою, яка забезпечує легкість і міцність змонтованих конструкцій, високим рівнем опірності під час навантажень, здатністю надійно утримувати кріпильні елементи, низьким рівнем вологості, екологічністю та естетичністю. Найчастіше рейка дерев’яна використовується для кріплення до стін і стелі пластику, гіпсокартону, вагонки. Крім того, рейка монтажна дерев’яна застосовується в будівництві альтанок, парканів, під час покрівельних робіт тощо.
Монтажна рейка – це екологічно чистий матеріал, оскільки виготовляється з дерева, найчастіше хвойних порід дерева. Найбільш часто зустрічається монтажна рейка з сосни, яка виділяється своєю високою міцністю.

Виробнича фірма Твій Будинок пропонує монтажну рейку та інші будматеріали оптом і вроздріб зі складу в м. Києві. Наші контакти: Україна, м. Київ, провулок Карельський 5 (м. Чернігівська), тел. +38(067)313-10-02